DOCASA ROUGH IN 180MM S-TRAP WHITE,A180-180S(W)
A180-180S(W)
Apply Ansuran Mudah
View Ansuran Mudah Details
Whatsapp
Email
Please enter valid quantity.
Product Description
Specifications
Diagram
Instalment
Type
Children One Piece Washdown Water Closet come with Dual Flush (3/6L)
Dimension
515mm x 298mm x 530mm
S-Trap
185mm